Wczytuję dane...
O sklepie

www.kupuj24.net.pl
 

Każda marka ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w 2002 r. z chwilą otwarcia pierwszego sklepu stacjonarnego. Od tego czasu rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży komputerowej i informatycznej.

Łączymy nasze dwie główne kompetencje – empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów. Słuchamy ich pragnień i rozumiemy obawy związane z zakupem sprzętu. Pozostajemy też otwarci na ich sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z zakupów.

Na początku naszą ofertę tworzyły wyłącznie komputery stacjonarne i podzespoły. Dziś tworzy ją szeroka gama produktów takich jak: notebooki, ultrabooki, smartfony, tablety i desktopy. Posiadamy również konsole do gier, aparaty fotograficzne i akcesoria, sprzęt elektryczny, przewody i kable oraz wiele wiele innych. Każdego dnia poszerzamy wachlarz nowych produktów. Regularnie przygotowujemy też promocje oferując urządzenia, podzespoły i komponenty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dlaczego my ?

Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem

Od początku Naszej działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganną reputacją. Właśnie to wyróżnia nas wśród konkurencji. Możemy pochwalić się setkami pozytywnych komentarzy na nasz temat oraz nagrodami, które otrzymaliśmy za sprawą usatysfakcjonowanych Klientów.

Posiadamy niezwykle szeroką ofertę

Oferujemy najlepsze ceny


Gwarantujemy bezpieczne zakupy
Poza wysoką jakością obsługi i komfortem zakupów, zapewniamy także całkowite bezpieczeństwo. Wszystkie dane osobowe, które Klienci udostępniają nam w chwili zamówienia, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji. W przypadku pytań lub problemów z zakupionym u nas sprzętem nasz Dział Wsparcia Technicznego udzieli szybkiej i fachowej pomocy. Do wszystkich sytuacji podchodzimy indywidualnie i dokładnie analizujemy każdy przypadek, aby zapewnić jak najlepsze rozwiązanie.